Όλα τα Ακίνητά μας

98 αγγελίες

Οικόπεδο προς πώληση Μελισσάκι - Μαράδες (Κέα - Τζιά)

€ 600.000 1.280 τ.μ.

  • 469 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 7

ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΟ. μεσα στον οικισμό,οικόπεδο 1280τμ . 400 μ. από το λιμάνι προκυμαια , με άδεια ξενοδοχείου, Γ' κατηγορίας 30 κλινών, του 2007 , σε ισχύ, υπάρχει πλήρης φάκελος μελέτης που μπορεί να αξιοποι...

Κωδ. 12023997

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Άγιος Θωμάς (Γουδή)

€ 280.000 105 τ.μ.

  • 2.667 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

πλησίον Βασιλίσης Σοφίας ,επι Κερασούντος και εναντι νοσοκομείου Αλεξάνδρας και Ιπποκρατείου ,εντός αγοράς και ΜΜΜ. 5λ απο μετρό Μεγάρου μουσικής .Διαμ 3ου ορόφου 105τμ γωνιακό αρχοντικό .δρύινα δάπε...

Κωδ. 18199029

Διαμέρισμα προς πώληση Άγιος Θωμάς (Γουδή)

€ 165.000 60 τ.μ.

  • 2.750 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Εξαιρετικό διαμέρισμα, υπερυψωμένο ισόγειο, σε κεντρικότατο σημείο πωλείται. Διαθέτει δύο υπνοδωμάτια, άνετο σαλόνι ενιαίο με κουζίνα καθώς και αποκλειστικό μπαλκονάκι που βλέπει σοτν ακάλυπτο. Το δια...

Κωδ. 19447481

Οικόπεδο προς πώληση Μεσοχώρια (Στύρα)

€ 22.000 1.700 τ.μ.

  • 13 €/τ.μ.

Δήμος Στυραίων ,Μεσοχώρια μέσα στο χωριο και κοντά στην εκκλήσία ,, εχει και πηγάδι κτίζει 400 τμ ,μπορει να χωριστει σε 2 οικοπεδα μικρη απόσταση από παραλια μεσοχωριών , Αιγαίο Πέλαγος ,αμουδια και ...

Κωδ. 17944913

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Γουδή (Ζωγράφου)

€ 950.000 290 τ.μ.

  • 3.276 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 3

Γουδή, πλησίον Νοσοκομείων Παίδων και Λαϊκού, πανεπιστημιακών σχολών, μελλοντικού σταθμού μετρό, πλατείας Ελευθερίας, οικόπεδο με πρόσοψη 14 μ, με κτίσμα κτίριο 3 ορόφων αποτελούμενο από διαμερίσματα ...

Κωδ. 11883352

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Σχινιάς (Μαραθώνας)

€ 250.000 1.400 τ.μ.

  • 179 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 4

Σε απόσταση 45χιλ απο το κέντρο της Αθήνας πλησίον Μαραθώνα βρίσκεται ο Συνεταιρισμός Δικαστικών Υπαλλήλων , σε οικόπεδο 1400τμ, επι Ανεξαρτησίας ,πρόσοψη 45μ. εντός σχεδίου ,Σ.Δ 0,4 και κάλυψη 20%.ύψ...

Κωδ. 16096210

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Κορησσία (Κέα - Τζιά)

€ 600.000 1.280 τ.μ.

  • 469 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 2

εντός οικιαμού Κορησσίας ,400 μ απο το λιμάνι, οικόπεδο 1280 τμ. με αδεια ξενοδοχειου , Γ κατηγ, 30 κλινών, του 2007 , σε ισχύ, υπάρχει πληρης φάκελος μελέτης που μπορει να αξοποιηθει και μελέτη οικον...

Κωδ. 2027978

Οικόπεδο προς πώληση Ντράφι (Πικέρμι)

€ 120.000 1.000 τ.μ.

  • 120 €/τ.μ.

Πικέρμι ,Ντράφι ,Μιλτιαδου ,εντος σχεδίου ,οικοπεδο 1000 τμ .αρτιο και οικοδομισιμο με προσοψη 20 μ και βαθος 50 μ, αμφιθεατρικο . Ο Τ 13. ανωτατο υψος 9 μ . στεγη υποχρεωτική ,κτιζει 200 ...

Κωδ. 11643252

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Πλάτανος (Ακράτα)

€ 30.000 260 τ.μ.

  • 115 €/τ.μ.

ΑΝΩ Πλάτανος Αιγιαλείας ,,Νομού Αχαίας ,πηρε το ονομα απο ενα μεγάλο πλάτανο στη μεση του χωριού ,εναντι εκκλησίας Ανάληψεως και επι του επαρχιακού δρόμου Ακράτας -Καλαβρύτων ,οικοπεδο 500 τμ ,αμφιθεα...

Κωδ. 14843867

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Διώνη (Πικέρμι)

€ 160.000 501 τ.μ.

  • 319 €/τ.μ.

Πικέρμι , Διώνη ,οικόπεδο εντός σχεδίου , σε γειτονιά με πολύ ωραιες κατασκευές σπιτιών, προσοψη 17,50μ κάθετη πλευρά 29μ , Συντελεστής δόμησης 0,5 και κάλυψης 25% , υψος ορόφων 9μκαι υποχρεωτική κατα...

Κωδ. 4668870