Όλα τα Ακίνητά μας

98 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Κάτω Ιλίσια (Ιλίσια)

€ 315.000 115 τ.μ.

  • 2.739 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Eλάχιστα λεπτά από το μετρό Μεγάρου Μουσικής, ΜΜΜ. Κερασούντος, διαμέρισμα ρετιρέ 115 τμ. 5 ου ορόφου, διαθέτει μεγάλο σαλόνι δάπεδο μάρμαρο και έξοδο σε μεγάλη βεράντα, 2 υ/δωμάτια με ανοίγματα και δ...

Κωδ. 19635266

Διαμέρισμα προς πώληση Γουδή (Ζωγράφου)

€ 230.000 58 τ.μ.

  • 3.966 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

πλησίον πλατείας Ελευθερίας και σταθμού μετρό ,εναντι αλσους Γουδιού ,αγοράς ,σχολείων νοσοκομείων και ΜΜΜ .Οροφοδιαμέρισμα 1ου ορόφου πολυτελούς κατασκευής ,58τμ ετος κατασκευλης 2027 .Διαθέτει χωλ κ...

Κωδ. 18339622

Διαμέρισμα προς πώληση Γουδή (Ζωγράφου)

€ 270.000 108 τ.μ.

  • 2.500 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Εναντι πλατείας Πάιδων ,εντός αγοράς ,νοσοκομείων Λαικού ,σχολών Ιατρικής ,οδοντιατρικής ,νοσηλευτικής και σταθμού μετρό πλατείας Ελευθερίας και πάρκου Γουδιού .Διαμέρισμα 108τμ 4ου ορόφου ,ηλιολουστ...

Κωδ. 18686646

Διαμέρισμα προς πώληση Πύργος Αθηνών (Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο)

€ 105.000 43 τ.μ.

  • 2.442 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Εξαιρετικό επενδυτικό ακίνητο, πολύ κοντά στον Πύργο Αθηνών, πωλείται. Διαθέτει χωλ, σαλόνι, υπνοδωμάτιο, κουζίνα, λουτρό και μπαλκόνι. Θερμαίνεται από την κεντρική θέρμανση (πετρέλαιο) η οποία λειτου...

Κωδ. 19871349

Κατάστημα για ενοικίαση Άγιος Θωμάς (Γουδή)

€ 1.600 121 τ.μ.

  • 13 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι
  • 2 Μπάνια

μικρή απόσταση απο μετρό μεγάρου Μουσικής ,Πόντου ,ισογειο καταστημα 121 τμ ,με χρηση πρασιας 8 τμ. ανετος χωρος ελευθερος ,χωρίς κολώνες ,δάπεδο πλακάκι ανοιγματα πολλά και εξοδο σε κήπο ,με δυνατότ...

Κωδ. 11402466

Τοποθεσία στο χάρτη

Ιπποκράτειος Πολιτεία: Μονοκατοικία 225τμ σε 1.043τμ οικόπεδο | Τζάκια, σοφίτα, θέα πράσινο

€ 300.000 225 τ.μ.

  • 1.333 €/τ.μ.
  • 7 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Σε καταπράσινο και ήσυχο σημείο της Ιπποκρατείου Πολιτείας, πωλείται κατοικία 3 επιπέδων συνολικής επιφάνειας 225 τ.μ. (επιπλέον 23 τ.μ. λεβητοστάσιο), σε οικόπεδο 1.043 τ.μ., εντός σχεδίου.

📅 Έτος ...

Κωδ. 19510637

Διαμέρισμα προς πώληση Καλαμάκι (Άλιμος)

€ 950.000 106 τ.μ.

  • 8.962 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Ελάχιστη απόσταση απο Ποσειδώνος ,εντός αγοράς Καλαμακίου ,Θουκιδίδου ,σε ήσυχο σημείο ,πολυτελές διαμέρισμα 2 ου ορόφου 106 τμ ,2007 ,διαμπερές Διαθέτει μεγάλο χώρο σαλονιού -τζάκι μάρμαρο Διονύσ...

Κωδ. 17259820

Διαμέρισμα προς πώληση Κάτω Ιλίσια (Ιλίσια)

€ 130.000 63 τ.μ.

  • 2.063 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα λίγα λεπτά από το μετρό Μέγαρο Μουσικής, από τη στάση των λεωφορείων για το κέντρο της Αθήνας. Διαθέτει χωλ, άνετο σαλόνι και υπνοδωμάτιο που βλέπουν στην πρόσοψη, στην ...

Κωδ. 19633615

Διαμέρισμα για ενοικίαση Γουδή (Ζωγράφου)

€ 600 50 τ.μ.

  • 12 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

έναντι νοσοκομείου Παίδων διαμ 50τμ δυάρι εσωτερικό σε ήσυχο ακάλυπτο ,πλήρως ανακαινισμένο ,με χώλ -σαλόνι ,υ/δωμάτιο ,κουζίνα με όλες τις ηλεκτρικές συσκευές και λουτρό .Η πολυκατοικία διαθέτει θέρμ...

Κωδ. 19640330

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Άνω Παπάγου (Παπάγου)

€ 450.000 160 τ.μ.

  • 2.813 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σπάνιο διαμέρισμα σε ένα από τα πιο ήσυχα σημεία του Παπάγου, πωλείται. Πρόκειται για ένα οροφοδιαμέρισμα 160τμ, εκλεπτυσμένης κατασκευής, με 2 μεγάλα υπνοδωμάτια και 1 γραφείο, διπλό μεγάλο σαλόνι πο...

Κωδ. 19871419