Όλα τα Ακίνητά μας

98 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Άνω Ιλίσια (Ζωγράφου)

€ 450.000 127 τ.μ.

  • 3.543 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Ανω Ιλίσσια ,Αβύδου .πλησίον Ούλωφ Πάλμε δάσους Ιλισσίων και εντός αγοράς ,δάσους Ιλισσίων .πολυτελές διαμέρισμα 127τμ. 7ου .Διαθέτει μεγάλο σαλόνι με τζάκι επενδυση μάρμαρο Διονύσου μεγάλα ανοίγματα...

Κωδ. 17736730

Διαμέρισμα με Μεγάλο Μπαλκόνι & Τζάκι

€ 1.450 100 τ.μ.

  • 15 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σε ένα από τα πιο όμορφα και ήσυχα σημεία της Νέας Φιλοθέης, λίγα μόλις βήματα από το άλσος στο Γηροκομείο και περίπου 600μ. από το μετρό Πανόρμου, διατίθεται εξαιρετικό διαμπερές διαμέρισμα 100 τ.μ.,...

Κωδ. 19911518

Διαμέρισμα προς πώληση Ριμινιτών (Ίλιον)

€ 185.000 92 τ.μ.

  • 2.011 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Εκτορος , διαμέρισμα, ευάερο και ευήλιο, υψηλού α' ορόφου, πωλείται στο Ίλιον. Βρίσκεται στο κέντρο, έναντι πάρκου και παιδικής χαράς, εντός αγοράς και ΜΜΜ. Είναι 92τμ, κατασκευής 1980 και διαθέτει με...

Κωδ. 19633267

Τοποθεσία στο χάρτη

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ Η ΟΙΚΙΑΚΟ ΑΚΙΝΗΤΟ

€ 330.000 130 τ.μ.

  • 2.538 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ιλίσσια ,επι Μιχαλακοπούλου λιγα λεπτά απο μετρό Μεγάρου Μουσικής ,διαμ- επαγγελματικός χώρος , 130 τμ ,1 ου, εισοδος χωρις σκαλιά και περιποιημένη , χωλ και 5 χώροι χωριστοί στη πρόσοψη ,,κουζίνα κα...

Κωδ. 15741244

Οικόπεδο προς πώληση Άγιος Θωμάς (Γουδή)

€ 650.000 220 τ.μ.

  • 2.955 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 36

πλησίον πλατείας Αγ Θωμά ,νοσοκομείων ,σχολών πανεπιστημίων ,ΜΜΜ.αγοράς ,σε ήσυχο σημείο ,δίδεται προς πώληση οικόπεδο 220τμ ,με συντ δόμησης 3,6% και κάλυψη 0,70.

Κωδ. 18002242

Κατάστημα προς πώληση Άγιος Θωμάς (Γουδή)

€ 125.000 63 τ.μ.

  • 1.984 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι
  • 1 Μπάνιο

Λίγα μέτρα από την πλατεία του Αγ. Θωμά, επί της Μικράς Ασίας, πωλείται κατάστημα 63τμ, ισόγειο με μεγάλο ύψος, μεγάλη πρόσοψη και αντίστοιχο υπογειο, φωτεινό, εξοδος στην αυλή πολυκατοικίας, μισθωμέν...

Κωδ. 9896884

Τοποθεσία στο χάρτη

Υπέροχο διαμέρισμα λίγα λεπτά από το μετρό Κατεχάκη

€ 220.000 80 τ.μ.

  • 2.750 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Υπέροχο διαμέρισμα μόλις 10' με τα πόδια από τη στάση μετρό Κατεχάκη.

Στην πρόσοψη διαθέτει ένα άνετο υπνοδωμάτιο καθώς και μεγάλο σαλόνι με δύο μπαλκονόπορτες. Στο διάδρομο διαθέτει μικρή αποθήκη γ...

Κωδ. 15940012

Κατάστημα προς πώληση Άγιος Θωμάς (Γουδή)

€ 120.000 53 τ.μ.

  • 2.264 €/τ.μ.
  • 3 Χώροι

Μιχαλακοπούλου λίγα μέτρα από μετρό μεγάρου Μουσικής και έναντι νοσοκομείου Αλεξάνδρας κατάστημα γωνιακό 53τμ ,με υπόγειο επίσης 53τμ .Είναι μισθωμένο αλλά εχει λήξει η μίσθωση .

Κωδ. 19876258

Κατάστημα προς πώληση Άγιος Θωμάς (Γουδή)

€ 70.000 30 τ.μ.

  • 2.333 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

επι Μ . Α σίας κατάστημα ισογειο 30 tm σε αριστη κατάσταση πλήρως ανακαινισμένο προσφατα με wc φωτισμος led ,δαπεδο πλακάκι,κλιματισμος .διδεται μισθωμένο μονο

Κωδ. 14630105

Τοποθεσία στο χάρτη

Κατάστημα προς πώληση Κέντρο (Ζωγράφου)

€ 80.000 30 τ.μ.

  • 2.667 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

σε κεντρικό σημέιο του Ζωγράφου πωλείται κατάστημα 30τμ ισόγειο, γωνιακό ,προβολής εναντι σχολέιων και παιδικής χαράς .Χρησιμοποιείται ως καφέ και mini market .Ειναι ανακαινισμένος ο χώρος ,με δάπεδο...

Κωδ. 18292604