Διαμέρισμα προς πώληση Κάτω Ιλίσια (Ιλίσια), € 130.000, 63 τ.μ.

  • Διαμέρισμα
  • 2
  • 1
Κωδ. 19633615
Τιμή ανά τ.μ. € 2.063
Περιοχή Κάτω Ιλίσια (Αθήνα - Κέντρο)
Ζώνη Οικιστική ζώνη
Δωμάτια 2
Όροφος 2ος
Έτος κατασκευής 1960
Σύστημα Θέρμανσης Ατομική Θέρμανση (Ρεύμα)
Ενεργειακή κλάση
Ζ
Επίπεδα 1
Κουζίνες 1
Σαλόνια 1
Μπάνια 1
Κατάσταση Ανακαινισμένο, Βαμμένο
Χρήση Επενδυτικό, Κατάλληλο για επαγγελματική χρήση, Φοιτητικό, Tουριστική ενοικίαση
  • Βεράντα
  • Διαμπερές
  • Δορυφορική κεραία
  • Εμβαδόν μπαλκονιών: 10 τ.μ.
  • Εμβαδόν Οικοπέδου: 200 τ.μ.
  • Θέα
  • Κλιματισμός
  • Μηνιαία κοινόχρηστα: 10 €
  • Φωτεινό

Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα λίγα λεπτά από το μετρό Μέγαρο Μουσικής, από τη στάση των λεωφορείων για το κέντρο της Αθήνας. Διαθέτει χωλ, άνετο σαλόνι και υπνοδωμάτιο που βλέπουν στην πρόσοψη, στην υπέροχα πλατεία Μπότσαρη, καθώς και ένα ακόμα υπνοδωμάτιο που βλέπει σε ακάλυπτο. Η κουζίνα είναι σε καλή κατάσταση όπως και το λουτρό το οποίο έχει μπανιέρα. Η θέρμανση δε λειτουργεί στην πολυκατοικία ενώ δεν υπάρχει και ασανσέρ. Η περιοχή είναι οικογενειακή και ήσυχη και το ακίνητο ενδείκνυται είτε για ιδιοκατοίκηση (κοντά σε ΜΜΜ, σχολεία, αγορά) αλλά και για επένδυση μιας και τα πανεπιστήμια βρίσκονται σε απόσταση αναπνοής. Πρόκειται για μοναδική περίπτωση.

Διαμέρισμα προς πώληση Κάτω Ιλίσια (Ιλίσια)

Υπολογιστής Δόσεων Δανείου

Συμπληρώστε τα στοιχεία σας και πατήστε 'Υπολογισμός'